Steam Cüzdan Kodu

#
Ürün
Fiyatı
3.00 
5.00 
10.00 
25.00 
50.00 
100.00 
250.00 

Steam Hakkında

Steam, bilgisayar oyunlarının satın alınabileceği ve oynanabileceği bir oyun platformudur. Anlık olarak 5 milyondan fazla kullanıcıya hizmet eden Steam’i kullananların sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Valve’in kendi geliştirdiği ve yayınladığı oyunların dışında, bağımsız birçok oyun yapımcısının oyunlarını da Steam platformu içerisinde bulabilmek mümkün.

Steam Cüzdan Kodu ile Steam platformu içerisinde yer alan oyunları satın alabilir ya da oynadığınız oyunun pazarından silah, skin vb. eşyaları satın alabilirsiniz. Tüm dünya ile birlikte Türkiye’de de milyonlarca oyuncu tarafından tercih edilen Steam Cüzdan Kodu, Counter Strike: Global Offensive, Grand Theft Auto V, NBA, Call of Duty, Skyrim, Football Manager 17, Pro Evolution Soccer 2017 gibi oyunlara ve daha fazlasına sahip olmak için tercih ediliyor. Steam’de oyunları sadece kendiniz için satın almak yerine, arkadaşlarınız için de satın alarak onlara hediye edebilmeniz mümkün.

“Steam Cüzdan Kodu nasıl alınır”, “Steam Cüzdan Kodu kullanma” gibi soruları düşünmeden, hızlı, güvenli ve ucuz Steam Cüzdan Kodu’na TURGAME’den, benzersiz avantajlar ile sahip olabilirsiniz.

X