Battle Royale camiasının en iyi oyunları arasında gösterilen Playerunknown’s Battlegrounds, yeni güncellemeler ile son hız gelişmeye devam ediyor. Aylar önce tam sürüm sunan oyun yetkilileri, son dönemlerde hileli oyuncuları engellemeye çalışırken, aynı zamanda oyun içi güncellemelerini de sunmaya devam ediyor. Son olarak oyuna eklenen bir güncelleme ile ‘Emote’ ismi verilen hareketler oyuna eklenecek. Bu hareketler ile karakterinizi geliştirebilecek ve etkileşim kurabileceksiniz.

Yeni Hareketler PUBG Camiasında Büyük İlgi Gördü

Henüz test aşamasına olan Emolte, tahmini olarak bir diğer güncelleme itibariyle oyunlarda yer alacak. Youtube üzerinden bir video yayınlayan oyun yetkilileri, daha akıcı bir mod olacağının da sinyallerini vermiş oldu. Bir halka şeklinde açılacak Emolte, içerisinde birçok hareketi komutlar ile algılayabiliyor.

Aynı zamanda birçoğu bu özelliği beğense de, erken erişime gelmesini isteyen oyuncuların eleştiri yağmuruna tutuldu. Ayrıca oyunun hileler ile uzun zamandır boğuştuğu biliniyor. Emolte, hilelerden daha fazla öne çıkartılmasından dolayı bir grup PUBG oyuncusu tarafından eleştirilmeye devam ediyor. Alt kısımdan Emolte hareketlerini kapsayan bir video izleyebilirsiniz.