Netflix Hediye Kartı

Dil Seçimi
Para Birimi
  • WOOCS 2.2.7

Ana Sayfa > Hediye Kartları > Netflix Hediye Kartı

#
Ürün
Fiyatı
Netflix Hediye Kartı 25 TRY (TR)
5.15 USD
Netflix Hediye Kartı 50 TRY (TR)
10.10 USD
Netflix Hediye Kartı 100 TRY (TR)
20.21 USD
Netflix Hediye Kartı 25 USD (US)
27.83 USD
Netflix Hediye Kartı 15 EUR (EU)
17.92 USD
Netflix Hediye Kartı 25 EUR (EU)
29.36 USD
Netflix Hediye Kartı 50 EUR (EU)
58.33 USD

Netflix nedir?
Netflix, çok çeşitli ödüllü dizileri, filmleri, belgeselleri ve daha fazlasını müşterilerimizin internete bağlı binlerce cihaz üzerinden izlemesini sağlayan bir yayın hizmetidir. Netflix ile tüm içeriğimizi, tek bir reklam dahi görmek zorunda kalmadan, sınırsız bir şekilde izlemenin tadını çıkarabilirsiniz. Her zaman keşfedecek yeni bir şey vardır ve her ay yeni dizi, film ve programlar eklenir.

Üyelik
Ödemek istediğiniz ücreti seçin, planınızı belirleyin! Netflix, ihtiyaçlarınızı karşılamak için 3 farklı üyelik planı sunar. Aynı anda kaç kişinin Netflix içeriklerine erişebileceğini ve videoları Standart Çözünürlükte mi (SD), Yüksek Çözünürlükte mi (HD), yoksa Ultra Yüksek Çözünürlükte mi (UHD) görüntüleyeceğinizi planınız belirler.

Temel Plan: 1 ekranlı plan SD (Aynı anda tek bir cihazda, Standart Çözünürlük ile izleyin)

Standart Plan: 2 ekranlı plan HD (Mevcut olduğunda Yüksek Çözünürlük ile, aynı anda iki cihazda izleyin)

Özel Plan: 4 ekranlı Plan HD/UHD 4K (Mevcut olduğunda Yüksek Çözünürlük ve Ultra Yüksek Çözünürlük ile, aynı anda dört cihazda izleyin)

DVD Planı (sadece ABD’de mevcut): ABD’deki müşteriler Sadece DVD Planı için kaydolabilir veya mevcut yayın planlarına DVD ekleyebilir.

Diziler ve Filmler
Netflix üyeleri 190’dan fazla ülkede harika içeriklere anında erişebiliyor. Netflix, ödüllü orijinal Netflix içerikleri, filmler, belgeseller, diziler ve daha fazlasından oluşan geniş, küresel bir içerik kütüphanesine sahiptir. Netflix içeriği bölgelere göre farklılık gösterebilir ve zamanla değişebilir.

Siz izledikçe, Netflix seveceğiniz dizileri ve filmleri önerme konusunda daha başarılı olacaktır.

Reklam veya taahhüt olmadan istediğiniz içeriği oynatın, duraklatın ve devam ettirin.

Üstelik, en sevdiğiniz yapımları iOS veya Android mobil cihazınıza veya Windows 10 uygulamasına indirebilirsiniz. İndirme özelliği sayesinde, seyahatteyken ve internet bağlantınız olmadığında da izleyebilirsiniz. Durmayın, art arda izlemenin keyfini çıkarın!