Türkçe
₺ Türk Lirası
    WOOCS 2.1.7

Goley

#
Ürün
Fiyatı
5.90 
11.80 
23.60 
35.40 
59.00 
94.90 
118.00 117.50 

Goley Hakkında

Goley, Türkiye’nin önde gelen oyun firmalarından Joygame’in yayıncılığını yaptığı, CJ Games’in yapımcılığını üstlendiği bir MMO Futbol oyunudur. 28.11.2013 tarihinde Kapalı Beta(Closed Beta)’sı ile oyuncuların karşısına çıkmış, 19.12.2013 tarihinde ise Açık Beta(Open Beta)’sı ile de Türk oyun sektöründeki önemli bir açığı kapatmıştır.

Futbolu seven her yaştan kitleye hitap eden, oyuncuların hem kendi arkadaşları ile hem de çevrimiçi oyuncularla birlikte sınırsız futbol deneyimi yaşayabilecekleri bir oyun. İçerisinde bulundurduğu dünyaca ünlü futbolcular ve teknik adamlar ile türündeki rakipleri arasında en ilginç futbol oyunlarından biri olma özelliğine sahip. Koca kafalı ve burunsuz futbolcular ile ön plana çıkan bir oyundur. %100 Türkçe içeriğinin yanı sıra Türkiye’nin en ünlü spikerlerinden Sabri Ugan oyunu tamamen Türkçe seslendirmiştir.
Kendi türündeki oyunlarda bulunmayan, liderlik sistemi, 2vs2 maç modu, kart mikseri(Goleybol) gibi içerikler ile kendi tarzını yaratmış bir futbol oyunu özelliği taşıyor.

Joygame, Goley hile ve Goley JP hilesi gibi hileleri engellemek konusunda da son derece tecrübeli bir ekibe sahip. Goley ekibi oyuncuların oyun deneyimlerini kötü yönde etkileyecek her türlü oluşum karşısında ellerinden geleni yapıyor.
Goley kaydolmak için aşağıda sizlerle paylaştığımız bağlantıya tıklayabilirsiniz. Ayrıca Goley Sistem Gereksinimlerini de yine aşağıda görebilirsiniz.

Goley oynaması tamamen ücretsiz olan bir futbol oyunu olması ile birlikte oyun içerisinde kartlarınızı ve takımınızı güçlendirmek için satılan eşyalara sahip olmak için ihtiyacınız olan Joypara’ya, TURGAME’den benzersiz avantajlar ile sahip olabilirsiniz.

X