Ubisoft geliştiricileri uzun dönemdir üzerinde çalıştığı Far Cry 5 için geri sayıma başladı. Bu sefer oynayan oyuncuları Kuzey Amerika eyaletine yönlendirecek olan oyunda, yaklaşık yarım saatlik film içerisinde Joseph Seed’in kişiliğini yakından tanıma imkanları veriliyor. Youtube kanallarına özel bir Vlog çalışması yapan ekip, Seed’in tarikatına rastlamasından sonra farklı bir boyut kazanan oyunu ele alıyor. Kendini tamamen kötülüğe bırakan Seed, filmde ki gençleri video kaydı yaparken yakalıyor.

 

Far Cry 5 Filmi Amazon’da

Inside Eden’s Gate ismini alan film şu sıralar Amazon Prime üyeleri için yayınlanmış durumda! Siz de bu filmi izlemek istiyorsanız hemen Amazon Prime’ye ücretsiz 1 aylık üyelik açabilirsiniz. Far Cry 5’in kısa filmi önümüzde ki günlerde Youtube üzerinden izlenebilir bir hal alacak.

Playstation 4, Xbox One, PC platformlarında yer alacak Far Cry 5, eski oyunlara nazaran çok daha geliştirilmiş efektlere sahip. Teknik anlamda geliştirilen oyunun senaryosu da pek çok oyuncunun dikkatini çekiyor. Siz de Far Cry 5 satın almak için hemen Turgame ile iletişim kurabilirsiniz.