Facebook Hediye Kartı

Dil Seçimi
Para Birimi
  • WOOCS 2.2.7

Ana Sayfa > Hediye Kartları > Facebook Hediye Kartı

#
Ürün
Fiyatı
Facebook Hediye Kartı 10 TRY (TR)
1.89 USD
Facebook Hediye Kartı 20 TRY (TR)
3.77 USD
Facebook Hediye Kartı 30 TRY (TR)
5.66 USD
Facebook Hediye Kartı 50 TRY (TR)
9.43 USD
Facebook Hediye Kartı 5 USD (US)
5.46 USD
Facebook Hediye Kartı 10 USD (US)
10.54 USD
Facebook Hediye Kartı 25 USD (US)
26.46 USD
Facebook Hediye Kartı 50 USD (US)
52.73 USD

Facebook Oyun Kartları, Facebook’taki sevdiğiniz oyun ve uygulamalarda ürünler almanın kolay ve hızlı yoludur. Facebook Oyun Kartları’nı destekleyen Facebook’taki binlerce oyun veya uygulamada daha hızlı ilerleyebilir veya arkadaşlarınızla daha fazla oyun oynayabilirsiniz.

Facebook Oyun kartı pin kodu ile Facebook’taki sevilen oyun ve uygulamaları satın alabilirsiniz. Facebook Oyun Kartları’nı destekleyen oyun veya uygulamalarda çok daha hızlı ilerleyebilir veya rakip oyunculardan daha fazla oyun oynayabilirsiniz.

Facebook Oyun Kartınızı kullanmak için: facebook.com/giftcards/redeem Kullanım sayfasına gidin ve Kod Kullan’a tıklayın. PIN kodunu girin ve Kullan’a tıklayın. Kartınız için kullanmak istediğiniz para birimini seçin ve Devam’a tıklayın Kartın toplam değeri hesap bakiyenize eklenir ve bu bakiyeyi daha sonra oyun ürünleri satın almak için kullanabilirsiniz. Kartı bir kez kullandıktan sonra bir daha kullanamayacağınızı unutmayın.

Facebook Oyun Kartınızı kullanmada sorun yaşamaya devam ediyorsanız, bize bildirin. Not: Facebook Oyun Kartları sadece Facebook oyunlarında kullanılabilir ve reklamlar için kullanılamaz. 10 TL’lik Facebook Oyun Kartı, 20 TL’lik Facebook Oyun Kartı, 30 TL’lik Facebook Oyun Kartı, 50 TL’lik Facebook Oyun Kartı seçenekleri mevcuttur.

Facebook Oyun Kartı satın almak için TURGAME’i kullanabilirsiniz. Facebook Oyun Kartı Nasıl Alınır sorusunun cevabı, Türkiye’nin en eski, en köklü en güvenli oyun ve eğlence sitesi TURGAME’de!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (309 Kişi Oyladı. Ortalama: 5 üzerinden 5,00)
Puan ver!
Loading...