Türkçe
₺ Türk Lirası
    WOOCS 2.1.7

Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO)

#
Ürün
Fiyatı
3.00 
5.00 
10.00 
25.00 
50.00 
100.00 
250.00 

CS Go Hakkında

Yılların eskitemediği, hem dünyada hem de Türkiye’de MMOFPS(çok oyunculu çevrimiçi birinci şahıs nişancı oyunu) deyince ilk aklan gelen oyun olan Counter Strike’ın son serisi Counter Strike: Global Offensive, 21 Ağustos 2012 yılında piyasaya çıktı. Valve ve Hidden Path Entertainment tarafından geliştirilen Counter Strike: Global Offensive Steam üzerinden PC platformu için yer alıyor. Ayrıca, MAC OS X, Playstation 3 ve Xbox 360 üzerinden de Counter Strike Global Offensive oynanabiliyor. Counter Strike Global Offensive indirmek için aşağıda sizlerle paylaştığımız bağlantılara tıklayabilirsiniz.

Oyuncular ilk önce görevleri tamamlamak ya da düşman takımı yok etmek için Terrorists(teröristler) ya da Counter-Terrorists(terörle mücadele ekibi) takımlarından birini seçerek oyuna başlarlar. Yıkım haritalarında(de_) teröristlerin görevi bomba kurmak iken, terörle mücadele ekibinin görevi ise bu bombayı patlamadan imha etmektir. CS: GO’da diğer Counter Strike oyunlarındaki görevlerin yanına silah yarışı(arms race) denilen bir modda eklenmiştir. Bu modda oyuncular karşı takımdan her düşman öldürdüğünde yeni bir silah kazanır. En son silahta altın bıçağa erişir ve bu bıçakla rakibi öldürdüğünde takımı oyunu kazanır.

Counter Strike Global Offensive download etmeden önce, oyuna Steam üzerinden sahip olabilmek için ihtiyacınız olan Steam Cüzdan Kodu’na, TURGAME’den benzersiz avantajlar ile sahip olabilirsiniz.

Türü: MMOFPS
Kategori: Microsoft Windows, MAC OS X, Playstation 3, Xbox 360, Linux
Yayımcı: Valve

X